1 procent podatku. Wsparcie baletnic z krynicy-zdroju 1 procent podatku na baletnice z krynicy-zdroju

Fundacja poszukuje wsparcia finansowego dla baletnic
Prosimy o wsparcie za pośrednictwem

Konkurs w Sosnowcu

W sobotę 22.05 nasze dziewczęta zaprezentują się w konkursie w Sosnowcu. Trzymajcie kciuki :)

Krynica-Zdrój. Ostatni blask zimy

Twój 1 procent to szansa rozwoju młodych baletnic Krynickie Studio Baletowe to ponad 60 dzieci, które dzięki Fundacji Instytut Państwa i prawa mają zapewnioną możliwość realizowania swojej pasji do baletu. Zespół działa dzięki waszemu wsparciu. Podaruj 1% podatku na rzecz tych dzieci i pomóż im spełnić marzenia. Bez waszego wsparcia ten zespół nie przetrwa.

27 lutego 2022 wystąpimy w Krynicy-Zdroju. Zapraszamy!

Twój 1 procent to szansa rozwoju młodych baletnic

Krynickie Studio Baletowe to ponad 60 dzieci, które dzięki Fundacji Instytut Państwa i prawa mają zapewnioną możliwość realizowania swojej pasji do baletu. Zespół działa dzięki waszemu wsparciu. Podaruj 1% podatku na rzecz tych dzieci i pomóż im spełnić marzenia. Bez waszego wsparcia ten zespół nie przetrwa.

Krynickie Studio Baletowe

Lokalne media o naszych Baletnicach

Zapraszamy do lektury artykułu na portalu sadeczanin.info poświęconego naszej akcji

TVP odwiedziło nasze baletnice

Dzisiaj z okazji dnia dziecka odwiedziła nas telewizja.

Apel znanego krakowskiego reżysera

Kolejni nasi przyjaciele wspierają nasze starania o zebranie potrzebnej kwoty. Przeczytajcie apel znanego krakowskiego reżysera, scenarzysty i konferansjera

Dziękujemy za wsparcie

Dziękujemy za wsparcie naszej zbiórki Ani Sokołowskiej-Alabrudzińskiej. ASA jest wspaniała piosenkarką, odnoszącą co raz większe sukcesy

Rodzinny Dzień Dziecka

Dzisiaj nasze baletnice świętowały. Wraz z rodzicami zorganizowały rodzinny grill z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka

Czytaj teraz

Pomoc od wielu dobrych ludzi

Jedną z takich osób jest Pani Marta Adamczyk

Dzień matki

Wszystkim mamom życzymy dużo zdrowia i radości.

Sukces w Sosnowcu

Z Sosnowca nasze dziewczynki wracają z kolejnymi sukcesami.

Konkurs w Sosnowcu

W sobotę 22.05. nasze dziewczęta zaprezentują się w konkursie w Sosnowcu. Trzymajcie kciuki :)

Pierwsze wpłaty

Dziękujemy za pierwsze wpłaty. Prosimy o udostępnianie znajomym naszej zrzutki.

Czytaj teraz

Ponad rok temu udało nam się uratować zespół

Dzięki waszej pomocy ponad rok temu udało nam się uratować zespół.

Prosimy o wsparcie za pośrednictwem